Cs- i wszystko o tym.

Tutaj gadamy O roznych sprawach, nawet prywatnych.


#1 2010-12-06 18:59:06

Yakuza

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 22
Punktów :   

Recenzja o gamecodes.pl- Partner w sprzedazy kluczy Steam.

GameCodes.pl



KRÓTKI WSTĘP:



Po około miesiącu współpracy postanowiłem napisać recenzję o firmie partnerskiej naszej sieci - Game Codes LLC. Strona firmowa: www.GameCodes.pl

Firma ta powstała we wrześniu 2008, jednak na rynku gier online i dystrybucji kodów istnieje już od 2006 roku.
Oferta gier jest bardzo przemyślana: Bardzo bogata baza gier na różne platformy, które cenowo są bezkonkurencyjne. Nie wierzysz? Przekonaj się sam.


WYBRANA OFERTA GIER:



Wśród licznych pozycji kluczy możemy znaleźć takie jak m.in. :
Half-Life Platinum Pack czyli Counter-Strike 1.6, Half-Life+ 8 gier takich jak m.in. Half-Life, Team Fortress Classic. Tego zestawu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Sam CS 1.6 jest to klasyka gier multiplayer, strzelanek. Z każdym dniem rośnie ilość graczy+serwerów w tej grze, mimo już 10 lat istnienia tej pozycji (sama gra Counter-Strike).

Kolejną wartą uwagi pozycją jest bardzo popularna gra Diablo 2. Między innymi do niej odnosi się nasz serwer DiabloMod. Jest to również starsza gra, która mimo słabej grafiki potrafi przyciągnąć nawet nowoczesnych graczy.

Firma posiada również sporo tytułów MMORPG wraz z kodami prepaid do podstawowych wersji czy tez dodatków. Np:
Aion Online,
Lord of the Rings Online
World of Warcraft (WoW).

Są to jedynie nieliczne tytuły jakie można znaleźć. Pełną ofertę znajdziecie na stronie firmy.


OCENA NAWIGACJI PO SKLEPIE:



Miałem już okazję kupować klucze w sklepie. Tak więc krótka opinia.

Pierwsze wrażenie:
Strona sklepu jest bardzo prosta i intuicyjna. Bez problemu idzie się odnaleźć w nawigacji strony oraz w błyskawicznym tempie wyszukać interesującej nas informacji czy też produktu.

Nawigacja:
Po lewej stronie mamy kategorie produktów. Po wybraniu dowolnej wyświetla nam się lista z dostępnymi grami, krótki opis kategorii gier oraz cena. Wszystko to jest w ładnej oprawie graficznej (okładki gier).
U samej góry widnieje pasek szybkiego menu. Tutaj dowiemy się (po wybraniu opcji) o nowościach, promocji, informacji o zakupach/sklepie.
prawa strona strony zawiera cenną informację : videoklip jak kupować grę, metody płatność i oraz certyfikaty.

ZAMÓWIENIE KLUCZA DO GIER:



Na start warto podkreślić, ze cały proces jest automatyczny. Dlatego też gdy posiadamy konto bankowe z opcją przelewów przez internet klucz możemy nabyć w dosłanie 3 minuty

1. Pierwszym krokiem jest wybranie kategorii produktu.
2. Następnie wybieramy interesująca nas grę (ja np. kupowałem Cs 1.6)
3. Zobaczymy szczegółowy opis gry+cenę. Jeżeli jesteśmy nadal zainteresowani zakupem klucza klikamy: KUP TERAZ
4. Zostajemy przeniesieni do obsługi płatności (serwis dotpay)
5. Tutaj wybieramy interesujący nas sposób płatności (np. ipko - Płacę z Inteligo, przelew na poczcie - Przekaz/Przelew bankowy, płatność w sklepie Żabka - Zapłać w Żabce, itd) oraz wypełniamy niezbędne dane.
W szczególności ważny jest adres e-mail, gdyż to na niego otrzymamy klucz cdkey.


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:



Kupując klucz o wygodnej dla mnie porze, bez żadnego kontaktu z firmą (personalnego) transakcja nie zajęła mi więcej niż około 3 minuty. Wystarczyło postępować zgodnie z instrukcją (np. videoklip na stronie firmy), a już po wysłaniu zamówienia system wysłał e-maila z kluczem.
Tak więc podsumowując: w pełni działający automat, wiele akceptowalnych form przelania pieniążków może tylko równać się ocenie 6/6.


LEGALNOŚĆ KLUCZY:



Zrealizowałem z tą firmą kilka transakcji. Wszystkie klucze były sprawne. Oczywiście ponieważ jest to sprzęt to czasem mogą się pojawić problemy(osobiście nie miałem jako pośrednik w sprzedaży informacji o takowych problemach) lecz gwarancja wymiany klucza, zapewnia klientowi 100% działanie kolejnych kluczy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.w4tweaks.pun.pl www.slonecznedomy.pun.pl www.mt2destiny.pun.pl www.125dys.pun.pl www.grupacr.pun.pl